Osobní číslo Ming Kua

OSOBNÍ ČÍSLO MING KUA

Ming Kua neboli osobní číslo člověka se počítá z data vašeho narození. Rok narození má svou specifickou energii, a pokud jsme s ní v harmonii, dokážeme využít její příznivé vibrace, které nás provedou naším životem. Učení Ming kua vychází z tradičního čínského učení Feng shui, v rámci kterého byl vytvořen systém 9 čísel KUA, která nám pomáhají dosáhnout naší životní rovnováhy a harmonie.

Číslo Ming Kua je základní číslo, které ovlivňuje Váš život. Je důležité pro pochopení sebe samého a pomůže Vám prohloubit sebepoznání. Vaše osobní číslo Vám ukáže jak si správně nastavit všech 9 základních životních oblastí jako  je práce, vztahy, domov, přátelé, rodina, budoucnost, sny a vize… a žít život v harmonii. 

Každý z nás má v životě jiné předpoklady, talenty i výzvy. Stačí je jen nalézt, pracovat s nimi, rozvíjet je a správně využít. Vztahy, práce, peníze, osobní rozvoj, zdraví – to všechno jsou nezbytné součásti Vašeho života, které je třeba mít v rovnováze, abyste prožívali harmonický a vyrovnaný život.

Číslo ming kua také udává charakter Vašeho života, v čem byste svoje talenty, které zjistíte ideálně díky Astrotypu, měli uplatnit.  Toto číslo je Vaše nejdůležitější číslo a je spojeno s Vaší nejhlubší energií.

Ming kua pracuje s 9 základními oblastmi života:

Podle základní tabulky PAKUA (Bagua), nebo li magického čtverce nazývaného také LO SHU, máme v našem životě 9 základních životních oblastí, mezi kterými by měla panovat rovnováha a my mezi ně potřebujeme rozdělit rovnoměrně svou energii a čas.

TĚMITO 9 OBLASTMI JSOU

N

životní cesta, kariéra

N

vztahy, manželství, partnerství

N

rodina, tradice, minulost, kořeny

N

hojnost, rozmanitost, bohatost života, vymezení se

N

já, poznání sebe sama, zdraví, štěstí

N

pravidla, řád, systém, nápomocní přátelé

N

vytváření nového, budoucnost, tvořivost, děti, radost

N

zázemí, domov, duchovní vědění, přeměna vědomostí ve zkušenosti

N

naplnění snů a vizí, sláva, vnitřní naplnění

Podle teorie čísla Ming kua působí prostor a čas jinak na muže a jinak na ženy. Proto muž a žena narození ve stejném roce tedy mají každý jiné osobní číslo ming kua. 

Kolik mě bude výklad stát?

Kompletní výklad Vašeho osobního čísla Ming kua Vám zašlu písemnou formou. Cena výkladu je 450 Kč. Písemný výklad má cca 22 – 26 stránek A4. Pro výklad Ming kua je samozřejmě ideální, pokud znáte svůj osobní astrotyp , ale není to nezbytné. V případě, že jste si nechali vypracovat osobní astrotyp, platí pro vás zvýhodněná cena 250 Kč za zpracování osobního Ming kua čísla.

Moje služby: